Детектор брехні допоміг майбутньому Львів

Тема в разделе "Общие вопросы", создана пользователем mskagabal, 20 дек 2017.

1. mskagabal

mskagabal New Member

Всім привіт.
    Пишу для того що б ви по уважніше придивилися до своїх близьких. на форумі найшла ось такий коментарій, цитую "В мене є брат рідний, молодший, 10 клас. Підсів на якусь погань, я бачила що він якийсь не такий, і батькам говорила, їздили на аналіз крові, але напевно ця погань швидко виходить або аналізи зроблені по халтурі так як нічого не показало. На час ми заспокоїлися. Адже аналізи нічого поганого не виявили. Але тут помітили що пропадають гроші. Вирішили перевірити брата на іншим шляхом, перевірка показала що він, вляпався в сумнівну компанію і приймає якусь речовину, благо воно не відразу втягує організм. Ми звичайно промили йому мізки, трохи пролічили, і все зараз начеб то налагодилося, але якби я не звернула увагу ще в перший раз що він не такий як треба, ми б і не помітили пропажу грошей. Перевірку робили на поліграф тобто детектор брехні, саме ці послуги і врятували його." Ось така була цікава Історія. Мене цікавить а у місті Львів такі послуги?

2. cherkykina

cherkykina New Member

Ну у місті Львів є не тільки такі послуги. А якщо вам потрібен поліграф то вам сюда http://ukr.detektor-lji.com/lviv тут ви знайдете консультацию перевірка на детктор брехні.

Поделиться этой страницей